8:00 - 21:00
ua

Відгуки О Стоматології В Києві- Стоматологи Люмі-Дент | Відгуки | Cторінка 4

Показати ще

Відгуки отримані поштою
Залишити відгук
Наталія20.05.2023
Видаляла зуб мудрості у Гнипа Віталія Володимировича. Незважаючи на мої побоювання, все пройшло у спокійній атмосфері, безболісно і навіть не було страху. Лікар - професіонал своєї справи! Дівчата на ресепшені дуже приємні і ввічливі! Дуже вдячна лікарю і клініці!
Олеся20.05.2023
Найщиріша вдячність Віталію Володимировичу та співробітникам клініки за професійність і людяність!
Вікторія23.04.2023
Дуже вдячна лікарю Романюк М.О. Професійна робота і чуйне ставлення - це те, що чекає пацієнт від лікаря. Марія Олександрівна Романюк бездоганно виконала пломбування, надала консультацію по догляду за зубами, виявивши такі якості як чуйність, доброзичливість і почуття гумору. Дякую, лікаре!
Валентина22.04.2023
Фалінський Михайло Михайлович - мега досвідчений лікар і гарна людина, надав повну і змістовну консультацію, допоміг спланувати подальше лікування. Дуже задоволена.
Показати ще
Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваш телефон
Оцініть нашу роботу
Напишіть свій коментар в межах 500 символів

 

Відгуки про стоматологію Люмі-Дент в Києві 

Компанія Люмі-Дент зайняла 1 місце в незалежному рейтингу кращих стоматологій столиці "Народний бренд 2020".

Стоматологія Відгуки Київ Народный бренд 2020

Тут можна побачити відгуки відвідувачів про наші стоматологічні клініки, про фахівців клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна, Солом'янка.

Відгуки про хороших стоматологів реальні, люди охоче давали оцінки. Приєднуйтесь до великої команди пацієнтів Люмі-Дент, і незабаром Ваш відгук буде опубліковано на сайті.

Скажемо відверто – про стоматологічні клініки частіше відгуки відправляють люди, яким не сподобалася якість роботи лікаря, є нарікання до сервісу в відвіданому закладі. Задоволені відвідувачі навряд чи самостійно стануть шукати час, місце, можливість залишити позитивний відгук хорошому стоматологу.

Ми чудово розуміємо, що рівень довіри людей до текстових відгуків на сайті стоматологічного центру вкрай невеликий, адже коментарі можуть створювати самостійно їх власники.

Тому колектив прийняв рішення змінити політику щодо відгуків та пропозицій.

По-перше, ми активно пропонуємо задоволеним пацієнтам залишати відгуки, при їх бажанні.

По-друге, рекомендуємо залишати відео відгуки, де видно людину. Визнана думка – відео володіють великою довірою у потенційних клієнтів.

Додатково – відгуки пацієнтів про лікарів Люмі-Дент на інших порталах легко можна побачити в Інтернеті.

ХОРОШІ СТОМАТОЛОГИ В КИЄВІ ВІДГУКИ ТАБЛИЦЯ

Нижче пропонуємо таблицю відгуків про нашу клініку, з розбивкою по їх кількості і якості, на кожному з порталів. Ситуація надана станом на 01.12.2022

Даємо посилання на найбільші портали.

Портал

Позитивні

відгуки

Негативні

відгуки

Наш Сайт 222 -
medcentre.com.ua 240 3
kakfirma.com 100 3
Zoon 255 9
101stomatolog.com.ua 450 6
tvoi.kiev.ua 12 -
hnb.com.ua 30 -
kiev.stomatologija.su 43 -
lumi-dent.103.ua 903 28
dentist-club.com.ua 9 -
Google Позняки 1387 67
Google Оболонь 675 20
mydentist.ua 513 6
pokupon.ua 1564 -
2gis 258 -
otzyvua.net 535 23
отзывы.укр 184 -
20.ua 1276 36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Декілька слів – як правильно скласти свою рецензію про нашу роботу. Якщо хочете надіслати відеовідгук – просимо писати електронною поштою, при цьому розмір файлу не повинен перевищувати 25 МВ.

Якщо хочете відправити текст – прохання писати по суті, конкретно вказуючи – що сподобалося, що вважаєте за необхідне покращити. Письмові відгуки можна відправити на цій сторінці.

У нашому місті багато стоматологічних клінік, для правильного вирішення потенційного споживача – необхідно показувати реальні відгуки людей, і конструктивно реагувати на їхні зауваження. Можете бути впевнені, що наша команда завжди з великою увагою реагуватиме на кожний відгук відвідувачів.

Відгуки про стоматологічні клініки  в Києві - мають величезне значення

Відгуки по хорошим стоматологам допомагають бачити з боку переваги і недоліки, оперативно їх враховувати, для поліпшення рівня надання лікарями клініки допомоги та рівня сервісу для наших шановних клієнтів.

Заздалегідь дякуємо Вам за кожен відгук стоматологій Люмі-Дент в Києві в Солом'янському районі, на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві!

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Автор: Дудко Тетяна Віталіївна, головний лікар мережі клінік стоматології Люмі-Дент.

Автор: Дудко Тетяна

Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію