8:00 - 21:00
ua
13056

Відгуки О Стоматології В Києві- Стоматологи Люмі-Дент | Відгуки | Cторінка 30

Показати ще

Відгуки отримані поштою
Залишити відгук
Наталя19.06.2024
Хочу подякувати Гнипа Віталія Володимировича за професіоналізм, уважність, відповідальне ставлення до пацієнтів, підтримку і турботу. Завдяки його майстерності і досвіду вже не перша процедура імплантації в цій клініці пройшла безболісно і комфортно.
Віра19.06.2024
Дякую Маркович Марині Павлівні. 4 години поспіль, без упину, ретельно пломбувала мені 3 складних зуба. Залізна лікарка!
Оксана19.06.2024
Проходила ортодонтичне лікування у лікаря-ортодонта Фалінського Михайла Михайловича. Результатом дуже задоволена. Мій випадок був не з легких. Але сучасний підхід лікаря до лікування помножений на професіоналізм дало чудовий результат . На даний момент у Михайла Михайловича проходить лікування і моя донька - підліток. Все чудово. Дякую, лікарю, що в цей складний час, робите нас трішечки щасливішими та гарнішими!
Яна19.06.2024
Лікувалась у Шаповалової Ірини Володимирівни. Залишилась дуже задоволеною результатом. Хочу відзначити професіоналізм лікаря, її індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікування проходило абсолютно безболізно і завжди з гарним настроєм.
Показати ще
Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваш телефон
Оцініть нашу роботу
Напишіть свій коментар в межах 500 символів
Дата публікації: 16.11.2021
Дата редагування: 02.05.2024
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Відгуки про нас
Дивитися більше
Незалежні рейтинги
Нижче представлені ресурси, на яких пацієнти залишають відгуки про стоматологію Люмі-Дент в Києві.
5
5 з 5 можливих
Перейти
4.9
4.9 з 5 можливих
Перейти
4.9
4.9 з 5 можливих
Перейти
Игорь
Хочу поділитись своїм досвідом видалення зубів. Був записаний на прийом до лікаря Павлюченка Євгена. Я трохи боявся видаляти зуби, тому що знав що це справа не з приємних. але коли час прийшов на видалення - лікар зробив все так швидко і що найголовніше - безболісно! Після видалення нічого не боліло,... Читать далее
Залишити відгук
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію