8:00 - 21:00
ua

Консультація по імплантації зубів

Дивіться відео з нашими хірургами
Зміст:
  • Консультація по імплантації зубів
  • Обстеження порожнини рота

Консультація по імплантації зубів

Якщо Ви хочете відновити втрачені зуби, і як найбільш прийнятний варіант розглядаєте імплантацію - Вам необхідно вибрати найбільш цікаву для Вас стоматологічну клініку Люмі-Дент.

Туди треба записатися на діагностику з консультацією лікаря - імплантолога (який буде робити імплантацію зубів) і ортопеда (який через кілька місяців буде виготовляти протези з опорою на встановлені зубні імплантати).

Консультація імплантолога по імплантації зубів Київ ЛюміДент

На первинній консультації стоматолог-імплантолог порекомендує найбільш вірний метод лікування - або імплантація зубів, або альтернативний варіант відновлення зубного ряду.

Перший етап імплантації зубів - діагностика, яка включає в себе вивчення стану організму і порожнини рота для подальшого визначення етапів лікування і вибору конструкції імплантатів.

Обстеження порожнини рота

Перед операцією імплантації зубів необхідно досліджувати стан порожнини рота не тільки на наявність захворювань, запалень слизової і білязубних тканин, але і з метою вивчення структури і обсягу кісткової тканини. На основі отриманих даних імплантолог визначить місце імплантації імпланта, а також форму і його розміри.

Консультація по імплантації зубів фото Люмі-Дент

На етапі діагностики проводяться наступні процедури:

  • Панорамний знімок зубів - ортопантомограма: виходить знімок обох щелеп відразу. Ортопантомограма дає лікареві можливість вивчити кістку, побачити її щільність, товщину в можливих місцях введення імплантатів, а також побачити приховані захворювання зубів і ясен - кісти, гранульоми, глибокий карієс, які при імплантації можуть привести до виникнення небажаних ускладнень;
  • Комп'ютерна томограма - КТ зубів. Докладніше про комп'ютерну томограму - КТ зубів - Ви можете прочитати за вказаним посиланням.

Імплант як ставлять на зуби фото Люмі-Дент

На підставі отриманих даних імплантолог приймає рішення про використання того чи іншого виду імплантатів, а також про призначення додаткових втручань з нарощування кістки щелепи в певних ділянках.

Після вивчення стану організму імплантолог приймає рішення: чи можливо провести імплантацію зубів, а також чи можливо негайно проводити втручання, або необхідно почекати нормалізацію стану організму і усунення виявлених захворювань.

Консультація з імплантації зубів фото Люмі-Дент

Пацієнту не варто нехтувати цими дослідженнями, тому що саме підготовка до імплантації зубів, виявлення можливих протипоказань - служать гарантією якісного проведення операції імплантації, і швидкого та якісного приживлення імплантів, а також довгого терміну їх служби.

Консультація імплантолога в Люмідент - безкоштовна.

Фото до і після протезування на імплантах в Люмідент.

Імплантація зубів фото ЛюміДент


Статистика наших клінік по імплантації, за минулий рік:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Ціни на послуги:
Огляд, консультація безкоштовно
Ціни на імпланти
Імплантація зубів - ціна під ключ вiд 7999 до 25099 грн
Імплантат MegaGen AnyOne (Південна Корея) 10299 грн
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 березня!
7999 грн
Імплант Neodent Helix GM Acqua
Акція! – Тільки до 31 березня!
11899 грн
Ці послуги у наших клініках надають лікарі стоматологи хірурги імплантологи:
Дата публікації: 12.09.2016
Дата редагування: 22.12.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію