Діагностика та консультація





Якщо Ви хочете відновити втрачені зуби, і як найбільш прийнятний варіант розглядаєте імплантацію - Вам необхідно вибрати найбільш цікаву для Вас клініку і записатися на діагностику з консультацією лікаря-імплантолога (який буде робити імплантацію зубів) і ортопеда (який через кілька місяців буде виготовляти протези з опорою на встановлені зубні імпланти).
На первинній консультації стоматолог-імплантолог порекомендує найбільш вірний метод лікування - або імплантація зубів, або альтернативний варіант відновлення зубного ряду.
Перший етап імплантації зубів - діагностика, яка включає в себе вивчення стану організму і порожнини рота для подальшого визначення етапів лікування і вибору конструкції імплантатів.
Обстеження порожнини рота
Перед операцією імплантації зубів необхідно досліджувати стан порожнини рота тільки на предмет захворювань, запалень слизової і навколозубних тканин, а й з метою вивчення структури та обсягу кісткової тканини. На основі отриманих даних імплантолог визначить місце імплантації імпланта, а також форму і його розміри.
На етапі діагностики проводяться наступні процедури:
- Панорамний знімок зубів - ортопантомограма: виходить знімок обох щелеп відразу. Ортопантомограма дає лікареві можливість вивчити кістку, побачити її щільність, товщину в можливих місцях введення імплантатів, а також побачити приховані захворювання зубів і ясен - кісти, гранульоми, глибокий карієс, які при імплантації можуть призвести до виникнення небажаних ускладнень;
- Комп'ютерна томограма - КТ зубів. Більш докладніше про комп'ютерну томограму - КТ зубів Ви можете прочитати за наступним посиланням
На підставі отриманих даних імплантолог приймає рішення про використання того чи іншого виду імплантатів, а також про призначення додаткових втручань з нарощування кістки в певних ділянках.
Після вивчення стану організму імплантолог приймає рішення: чи можливо провести імплантацію зубів, а також чи можливо негайно проводити втручання, або необхідно почекати нормалізації стану організму і усунення виявлених захворювань.
Пацієнту не варто нехтувати цими дослідженнями, тому що саме підготовка до імплантації зубів, виявлення можливих протипоказань - є гарантією якісного проведення операції імплантації, і швидкого та якісного приживлення імплантів, а також довгого терміну їх служби.