3681
Reviews About Dentistry in Kiev - Lumi-Dent
Leave a review
Елена Величка
View review on Google Maps
12.07.2024
Хочу поділитися враженням від візиту в стоматологічну клініку Люмі-Дент у м. Києві (вул. А.Ахматової, 14а). Були з дитиною на прийомі у лікаря Мар'яни Ігорієвни. Робили професійну чистку зубів. Дуже сподобався підхід лікаря до дитини - уважний та професійний. Лікар швидко знайшов спільну мову з дитиною. Зуби чисті. Дитина задоволена. Дякуємо!
Людмила Ярослав
View review on Google Maps
12.07.2024
Проходжу лікування в клініці "Люмі - дент" на Позняках у парадонтолога Дашковської Дарії Сергіївни. Послугами клініками користуюсь більше 10 років: ставила брекет систему і вирівняла зуби, робила реставрацію передніх зубів. Наразі звернулась з проблемою запалення ясен та оголення кореневої шийки зуба. Лікар надала більш ніж вичерпну консультацію щодо способів лікування моєї проблеми, розробили план лікування ясен. Атмосфера в клініці комфотна, персонал привітний, душевний❤️ Дуже раджу звертатись в цю клініку, будете задоволені!
Анна Коржик
View review on Google Maps
12.07.2024
В клініку потрапила з складним випадком. В результаті,з професійним підходом лікарів,стан нормалізується.Проходжу лікування та планую протезування за допомогою імплантів у лікаря Кириленко Юрія Вікторовича.Головне,безболісно,спокійно,та розсудливо.За допомогою рекомендацій,визначилась з вибором та методом імплантації.Все чудово.
12.07.2024
Лікувала канали зубів у Лікаря Бочарова. Лікар дуже компетентний,уважний і якісно полікував зуби. Сподобалась також комп'ютерна анастезія, яка використовувалася під час лікування. Також зверталася до ортопеда Дністранського Вадима,який встановив мені коронки. Він уважно вислухав всі мої побажання, допоміг обрати ідеальний колір коронок, і дуже класно їх встановив. Також допоміг з подальшими рекомендаціями. В цілому атмосферою клініки дуже задоволена! Приємні дівчата на рицепції, чиста клініка, існує система знижок. Цю клініку можна сміло рекомендувати близьким.
View more
Leave a comment
Your name
Your phone
Rate this work:
Write your comment within 500 characters

Dental Clinic Reviews In Kyiv | Reviews | Page 62

View more

Date of publication: 16.11.2021
Date of edit: 02.05.2024
4 votes, rate: 4.8 from 5
References about us
View More
Independent ratings
Below are resources for which patients need information about Lumi-Dent dentistry.
5
5 out of 5 possible
Follow the link
4.9
4.9 out of 5 possible
Follow the link
4.9
4.9 out of 5 possible
Follow the link