8:00 - 21:00
ru
37444
Отзывы О Стоматологии Люми-Дент в Киеве
Оставить отзыв
12.07.2024
Хочу поділитися враженням від візиту в стоматологічну клініку Люмі-Дент у м. Києві (вул. А.Ахматової, 14а). Були з дитиною на прийомі у лікаря Мар'яни Ігорієвни. Робили професійну чистку зубів. Дуже сподобався підхід лікаря до дитини - уважний та професійний. Лікар швидко знайшов спільну мову з дитиною. Зуби чисті. Дитина задоволена. Дякуємо!
12.07.2024
Проходжу лікування в клініці "Люмі - дент" на Позняках у парадонтолога Дашковської Дарії Сергіївни. Послугами клініками користуюсь більше 10 років: ставила брекет систему і вирівняла зуби, робила реставрацію передніх зубів. Наразі звернулась з проблемою запалення ясен та оголення кореневої шийки зуба. Лікар надала більш ніж вичерпну консультацію щодо способів лікування моєї проблеми, розробили план лікування ясен. Атмосфера в клініці комфотна, персонал привітний, душевний❤️ Дуже раджу звертатись в цю клініку, будете задоволені!
12.07.2024
В клініку потрапила з складним випадком. В результаті,з професійним підходом лікарів,стан нормалізується.Проходжу лікування та планую протезування за допомогою імплантів у лікаря Кириленко Юрія Вікторовича.Головне,безболісно,спокійно,та розсудливо.За допомогою рекомендацій,визначилась з вибором та методом імплантації.Все чудово.
12.07.2024
Лікувала канали зубів у Лікаря Бочарова. Лікар дуже компетентний,уважний і якісно полікував зуби. Сподобалась також комп'ютерна анастезія, яка використовувалася під час лікування. Також зверталася до ортопеда Дністранського Вадима,який встановив мені коронки. Він уважно вислухав всі мої побажання, допоміг обрати ідеальний колір коронок, і дуже класно їх встановив. Також допоміг з подальшими рекомендаціями. В цілому атмосферою клініки дуже задоволена! Приємні дівчата на рицепції, чиста клініка, існує система знижок. Цю клініку можна сміло рекомендувати близьким.
Показать еще
Оставить отзыв
Ваше имя
Ваш телефон
Оцените нашу работу:
Напишите ваш комментарий в пределах 500 символов

Отзывы О Стоматологии В Киеве- Стоматологи Люми-Дент | Отзывы | Страница 62

Показать еще

Дата создания: 16.11.2021
Дата изменения: 02.05.2024
98 голосов, оценка: 4.9 из 5
Отзывы о нас
Смотреть больше
Независимые рейтинги
Ниже представлены ресурсы, на которых пациенты оставляют отзывы о стоматологии Люми-Дент в Киеве.
5
5 с 5 возможных
Перейти
4.9
4.9 с 5 возможных
Перейти
4.9
4.9 с 5 возможных
Перейти
Пока не поднялись цены - запишитесь на бесплатную консультацию! Пока не поднялись цены - запишитесь на бесплатную консультацию!
Это обязательное поле

Записаться на бесплатную онлайн консультацию