Видалення зубного каменю

Комплексна професійна чистка зубів.
Акція!!! тілько до 31.07! (за 2 щелепи)
695 грн

чистка зубів ультразвуком, фото, до і після

Сучасні вимоги до привабливого іміджу людини посилилися. Зараз рівні зуби, білосніжна посмішка - неодмінні і домінуючі складові краси, а також і запорука успіху.

Зубний наліт являє собою найтоншу непомітну плівку. Вона утворюється у кожної людини, вже через пару годин після чистки зубів. Основна боротьба з нальотом - ретельно чистити зуби, мінімум два рази на день. У свою чергу зубний камінь, починає утворюватися з відкладення зубного нальоту. Відбувається кальцифікація і на зубах утворюється вапняні відкладення коричневого кольору. Це не тільки естетична проблема, а й причина розвитку ряду стоматологічних захворювань, як зубів, так і ясен. Щоб не вдаватися до ґрунтовного лікування - профілактика і професійне гігієнічне чищення порожнини рота - запорука здорових зубів.

Доступні профілактичні засоби:

  • відбілюючі та фторомісткі зубні пасти;
  • застосування ультразвукових щіток;
  • вживання в сирому вигляді твердих овочів і фруктів.

Лікування зубного каменю грунтується на його видаленні у стоматолога-гігієніста. Фахівці рекомендують проводити цю процедуру один раз в півроку або рік. Сучасні стоматологічні методи, за допомогою ряду засобів і нових технологій, дозволяють досить ефективно видаляти зубний камінь.

Зазвичай така процедура проходить в три етапи:

  • Видалення зубного каменю за допомогою спеціальних ручних інструментів або за допомогою сучасної технології-ультразвуком і пьезоскейлером.
  • Процес шліфування поверхні зубів.
  • Процес полірування поверхні зубів. Для цього застосовують спеціальні зубні пасти і ультразвукове обладнання.

Вся процедура практично безболісна і видалення зубного каменю часто не вимагає проведення місцевої анестезії.

Потрібно пам'ятати, що профілактика і лікування у гігієніста, набагато дешевше, ніж грунтовне лікування стоматологічних захворювань.

← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

0 голосов, оценка: 0 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!