Скільки коштує лікування одного зуба?

Ціни на послуги:
Огляд, консультація безкоштовно
Виготовлення рентгенівського знімка 1 зуба (прицільний) 170 грн
КТ сегмента (50 * 50мм) 370 грн
Обробка лазером кореневого каналу (1 канал) 300 грн
Встановлення фотополімерної пломби от 770 до 1970 грн
Седація закисом азоту (30 хвилин) 1350 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Скільки коштує вилікувати зуби? Імплантація, видалення і протезування
 • Де вилікувати зуби в Києві?

 

Проблеми з зубами можуть виникнути у кожного, їх лікування включає ряд процедур, серед яких: огляд та консультація, панорамний знімок, відбілювання, пломбування, видалення зуба, а також протезування та імплантація.

Рекомендуємо одні з кращих клінік столиці - Люми-Дент, в яких перша консультація абсолютно безкоштовна, а ціни мінімальні завдяки власній лабораторії і сучасному обладнанню.

 

Скількі коштує лікування одного зуба Київ Люмі-Дент

 

Скільки коштує вилікувати зуби? Імплантація, видалення і протезування

Сьогодні безкоштовні послуги стоматолога знайти нереально, тому багато пацієнтів вибирають, перш за все, хорошу клініку з оптимальним ціноутворенням. Основними послугами з лікування зубів є пломбування, видалення, імплантація і протезування. Розглянемо, що вони собою представляють і скільки коштують.

 

Скільки коштує вилікувати зуби Імплантація видалення протезування в Києві Люми-Дент

 

 1. Пломбування - метод, спрямований на відновлення форми зуба і усунення різних дефектів тканин за допомогою заповнення порожнин матеріалом пломби. Призначається цей вид лікування при таких захворюваннях, як пульпіт, карієс, періодонтит та інших. Пломби бувають тимчасові і постійні, а матеріал пломб відрізняється своєю різноманітністю: фотополімери, склоіономіри, ормокери і ін. Тому і ціни дуже відрізняються - найдешевша пломба буде коштувати від 600 грн.
 2. Видалення зуба - найрадикальніший метод лікування, до нього вдаються лише в крайніх випадках, коли інші способи лікування не приносять користі. Якщо хворий зуб не видалити вчасно, це може привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Вартість видалення варіюється від 300 до 1000 грн. в залежності від виду зуба і можливих ускладнень. У клініках Люми-Дент процедура видалення буде абсолютно безболісною завдяки STA - унікальної місцевої анестезії. Також часто використовують медикаментозний сон.
 3. Протезування - це процедура встановлення штучних конструкцій (протезів) на сильно пошкоджені зуби або на місце видалених, з метою профілактики подальшого руйнування, а також для відновлення дефектів зубного ряду.

 

Яка вартість Лікування зубів в Києві Люми-Дент

 

Існує багато видів протезування, найпопулярніші серед яких:

 • вкладки;
 • коронки (металокерамічні або цирконієві);
 • вініри;
 • коронки на імплантат;
 • частково і повністю знімні протези;
 • імплантація цільної конструкції.

Кожен з видів протезів має свої особливості, які і впливають на вартість таких процедур. Наприклад, коронка буде коштувати від 1850 до 5440 грн., в залежності від матеріалу.

 

Яка вартість лікування зубів Коронки вініри імпланти в Києві Люми-Дент

 

 1. Накопичений клінічний досвід і численні дослідження показали, що імплантація - найнадійніший спосіб протезування. Він являє собою прогресивний метод імплантації в щелепу людини зубного імпланта і дозволяє отримати протези, які складно відрізнити від природних зубів.

  Імплантант вставляється в напрямку зростання кореня зуба, що стоїть раніше і виступає своєрідною підтримкою для коронок. Тому вони не зміщуються в сторони і не ковзають, а відчуття такі, ніби стоять свої рідні зуби. При цьому зовні вони виглядають естетично. Існує багато різновидів імплантантів, які відрізняються за формою, ціною, надійності і технологією. Наприклад, найдешевші - вітчизняні імпланти, середні за ціною такі системи, як Ankylos, MIS, Alpha Bio, Neobiotech і інші. До кращих виробів відносяться: Straumann і Nobel, проте вартість одного такого імпланта буде не менше 13 700.

  У мережі центрів Люми-Дент є своя власна лабораторія із сучасним обладнанням, де здійснюється виготовлення всіх сучасних видів зубних протезів. У 2018 році досвідченими хірургами-імплантологами Люми-Дент було встановлено більше 3000 імплантів.

Ціни у нас нижче, ніж в інших клініках Києва. На кінець 2018 року мінімальна вартість процедур по установці імпланта в Люми-Дент буде коштувати всього 10171 грн. Повний перелік цін Ви можете знайти на нашому сайті на сторінці «Ціни».

 

Де вилікувати зуби в Києві?

 

Де вилікувати зуби в Києві Люми-Дент

 

Можливості стоматології дозволяють не тільки вилікувати зуби, але і отримати гарну посмішку. Всі сучасні і найбільш ефективні методи лікування зубів застосовуються в клініках Люми-Дент. Важливо правильно підібрати методику і призначити лікування, а це можуть зробити наші досвідчені лікарі з допомогою кращого сучасного обладнання. Наші переваги:

 • Всі види обстежень Ви можете пройти прямо в клініці, діє система знижок для постійних клієнтів.
 • Висока якість гарантує стоматологічний мікроскоп, який використовується для лікування кореневих каналів.
 • У Люми-Дент є своя власна зуботехнічна лабораторія, яка контролює якість роботи.
 • Застосовуються нові цифрові технології для виготовлення відбитків і виточування коронок і вкладок.
 • Ви не відчуєте болю завдяки STA - унікальної анестезії та медикаментозному сну.
 • Для лікування використовується найсучасніше обладнання, ми ніколи не економимо на вашому здоров'ї.
 • Безкоштовна попередня консультація, на якій визначається план лікування пацієнта.
 • Використання лазера (їх 3 штуки в клініках) для протезування та терапії каналів.
 • Успішний результат гарантує застосування таких технологій, як плазмоліфтінг, установка імплантів, стоматологічний лазер, цифрове планування протезів.
 • Територіальна доступність наших філій в Києві полегшує доступ до професійної стоматологічної допомоги жителям і гостям столиці.
 • Досвідчена команда висококваліфікованих стоматологів, які постійно проходять стажування та навчання.
  Застосування інтраорального сканера, який здатний за кілька хвилин створити точну 3D модель ротової порожнини.
 • У наших клініках найнижчі ціни на різні процедури лікування зубів, якщо порівнювати з іншими центрами в Києві.
 • Зручний сервіс і привітний та уважний персонал.
 • Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Лікарям з стоматологічних клінік Люмі-Дент довіряють своє здоров'я і про якість послуг говорять відгуки наших пацієнтів, які Ви можете подивитися на сайті.
Ви можете зв'язатися з нами за допомогою спеціального сервісу на сайті або за багатоканальним телефоном (044) 383 22 88. Наші клініки в Києві працюють для Вас без вихідних з 8 ранку і до 9 вечора.

Обирайте кращих у своїй справі!
 
Запишіться на безкоштовну консультацію!
Відгуки про нас

2 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest