Панорамний знімок зубів
чи комп'ютерна томографія?
Що краще?

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
КТ зубів от 370 до 720 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
Опис комп'ютерної томограми от 330 грн
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок зубів) 300 грн
Виготовлення рентгенівського знімка 1 зуба (прицільний) 170 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб) от 430 до 830 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • У чому ж переваги комп'ютерної томографії?
  • Скільки коштує рентген обстеження в Люмі-Дент?

Комп'ютерна томограмаПанорамний знімок зубів

У зв'язку з розвитком нових технологій панорамний знімок зубів поступово втрачає свою актуальність, так як йому на зміну прийшла принципово нова технологія - комп'ютерна томографія (КТ) .

У чому ж переваги комп'ютерної томографії?

Ось найбільш значущі:

  • Комп'ютерна томограма являє собою 3-D зображення, що дозволяє оцінити розміри структур у всіх площинах, оцінити об'ємне зображення об'єкта. Панорамний знімок зубів, у свою чергу, дає нам зображення тільки в одній площині - фронтальній (2-D зображення), тому не може вважатися повністю інформативним.
  • Зважаючи на особливості сканування при комп'ютерній томограмі ми отримуємо точні розміри структур (Зубів, ділянок кістки і т.д.), а при панорамному знімку зубів присутнє деяке спотворення розмірів в результаті накладання зображення на лінійну площину. Неможливість отримати однаковий коефіцієнт збільшення приводить на панорамних знімках до похибки в розмірах як мінімум на 20%.
  • Додатковим недоліком панорамного знімка є неможливість розгляду структури менш щільної кістки, яка потрапляє в одній проекції з більш щільною кісткою. Детально дослідити ділянку з менш щільною кісткою дає можливість тільки комп'ютерна томограма, при її зміщенні на рівень необхідного шару.

Як результат можемо зробити висновок: панорамний знімок зубів (ортопантомограма) - це лише допоміжний метод дослідження при первинній консультації пацієнта, особливо при плануванні хірургічних втручань, таких як, наприклад, імплантація зубів.

Повну та об'єктивну картину під час консультації пацієнта може забезпечити тільки комп'ютерна томографія (КТ) щелепно-лицьової області.

У наших клініках в Києві працють 3 рентгенологічних відділення, у яких встановлені дентальні рентгенівські апарати Planmeca Intra (Фінляндія) з цифровими радіовізіографами Vatech AnySensor. В також 3 новітніх конусно-променевих комп'ютерних томографа Vatech PHT-6500, які здатні робити ортопантомограмму і КТ всієї щелепно-лицьової області.

Скільки коштує рентген обстеження в Люмі-Дент?

Ціни на рентгенівські знімки щелеп в стоматологічних клініках Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - вартість можна побачити у верхній частині сторінки, і на сторінці "Стоматологія ціни".

 

В наших клініках в Києві можливо зробити усі рентгенологічні обстеження ротовой порожнини без запису й черги! 


2 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Записатися на онлайн консультацію
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest