1662

Комп'ютерне моделювання посмішки

Цю послугу у наших клініках надають

Модель посмішки Люмі-Дент

Нормальне бажання кожного відвідувача стоматологічної клініки - перед початком всіх процедур побачити - якою буде його майбутня посмішка.

Красива посмішка значно змінює зовнішній вигляд людини, надає йому впевненість у собі, покращує кар'єру, значно покращує загальну якість життя.

Але часто досить складно зважитися на тотальну зміну зовнішнього вигляду зубів, не знаючи і не уявляючи кінцевого результату.

Результат моделювання

У стоматологічних клініках Люмі-Дент з успіхом застосовується новітня комп'ютерна програма моделювання зовнішнього вигляду зубів після закінчення їх відновлення.

Побудова посмішки


Проектування моделі посмішки

Ця програма дозволяє спроектувати чудову посмішку, що допоможе зважитися пацієнтові на часом довгий, іноді тривалий шлях до досягнення свого ідеалу краси.

Причому програма моделювання посмішки дає лікарям і технікам докладну відповідь на питання - на що чекає пацієнт від їх роботи?

Програма дозволяє встановити необхідний пацієнтові колір майбутніх зубів, а також ретельно підібрати їх розмір і форму.

Також доктор має можливість підібрати пацієнтові кілька варіантів заміни його посмішки, щоб пацієнт зміг їх вивчити і вибрати найбільш прийнятну для себе.

Як відбувається цей процес:

  • Отримання фотознімку
  • Обробка фотознімку в спеціальній комп'ютерній програмі, грунтуючись на перевагах пацієнта за формою і кольором бажаних майбутніх зубів, а також з огляду на його вік, стать, риси обличчя, форму голови.

Цей процес займає зовсім небагато часу - з моменту отримання фотознімку проходить максимум до 10 хвилин.

Процедура моделювання посмішки платна, її вартість акційна - всього 250 гривень, але в разі подальшого лікування або протезування ця вартість буде врахована в процес оплати за виконану роботу.

Завдяки використанню сучасних комп'ютерних технологій лікарі нашої клініки можуть гарантувати 100% збіг змодельованої посмішки з реальним кінцевим результатом лікування або протезування.

Комп'ютерне моделювання посмішки дозволяє домогтися гармонійного поєднання нового зубного ряду із зовнішністю пацієнта.

Результат до та після


Приклад моделювання

Звертайтеся в наші клініки, і вже сьогодні Ви зможете побачити Вашу майбутню гарну посмішку!


1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!