Чому краще імплантацію зубів зробити в клініці Люми-Дент?

Цю послугу в нашій клініці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео
  • переваги імплантації у клініці Люмі-дентМи пропонуємо завжди безкоштовну консультацію лікаря-імплантолога
  • Абсолютна безболісність всіх маніпуляцій, включаючи можливість проведення загальної седації, під час якої Ви спокійно спите детальніше...
  • Наша клініка має окрему операційну та ліцензію на проведення операцій імплантації
  • Ми використовуємо новітнє обладнання для проведення таких операцій, таке як фізіодіспенсер NSK Surgic Pro, і пьезотом ARTeotomy OP1, що дозволяє проводити імплантацію зубів швидко і якісно, а також виключити ускладнення. Система комп'ютерного контролю оклюзії T-scan дозволяє оптимізувати навантаження на імпланти і значно збільшити термін їх служби.
  • Наша клініка має асортимент імплантаційних систем (4 системи), що дозволяють запропонувати процедуру імплантації всім клієнтам незалежно від їх фінансових можливостей, а також процедуру оплати в розстрочку на 24 місяці. Крім того, наявність декількох систем імплантатів дозволяє нам запропонувати Вам оптимальну схему імплантації залежно від ситуації в порожнині рота.
  • У клініці розташований рентген-кабінет з комп'ютерним дентальним томографом Vatech PHT-6500, що дає нам можливість зробити Вам панорамний знімок зубів до і після імплантації, щоб провести якісну діагностику та планування операції імплантації, а згодом і правильно оцінити результати її проведення.
  • Наша клініка пропонує Вам при установці будь-якого виду зубних імплантатів отримати приємний бонус - безкоштовне 3-D сканування (комп'ютерну томограму) номінальною вартістю від 370 до 720 гривень! Додатково про цю акцію Ви можете прочитати тут
  • У нашій клініці ми застосовуємо в багатьох випадках хірургічні шаблони для введення імплантатів, що дозволяє прискорити втручання, зробити його менш травматичним і часто менш дорогим, прискорити час приживлення зубних імплантатів, і запобігає багато помилок і небажаних наслідків при операції. Детальніше читайте тут.
  • І нарешті, ми професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, і несемо повну відповідальність за результати нашої роботи. Ми даємо гарантію на термін служби самих імплантатів на все життя, і в разі виникнення відторгнення імплантату ми надаємо безкоштовно нашу роботу по заміні його на новий.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Дивіться наші роботи!

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 4.5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!