Правила догляду за зубами

Підвищена чутливість зубів

чистка зубів київ

Красива і, головне, здорова усмішка - це те, чим сьогодні, на жаль, далеко не кожен може похвалитися. За своїми зубами і порожниною рота необхідно ретельно доглядати ще з дитячого віку. Якщо Ви будете регулярно дотримуватися всі основні правила догляду за зубами, то зможете домогтися відмінного результату.

Основні поради, які необхідно знати кожному:

  • Ви повинні чистити зуби завжди правильно. Чистити зуби слід два рази в день. Якщо Ви чистите зуби безпосередньо до прийому їжі, тоді робіть це приблизно за 15 хвилин до їди. Найкраще замінити звичайну воду ополіскувачем для рота;
  • Важливий фактор - це грамотна чистка м'яких тканин ротової порожнини. Наприклад, очищення язика можна здійснювати щіткою або ж спеціальним скребком для язика;
  • По можливості використовуйте спеціальну зубну нитку. Зараз вибір таких товарів величезний. Вам допоможе визначитися лікар стоматолог. Чистити зуби Вам доведеться 2 рази в день, краще всього вранці і ввечері після їжі. Пам'ятайте, що рух нитки робиться лише по осі зуба;
  • Вибір правильної зубної пасти та щітки. Будь-яка зубна щітка повинна мати спеціальні штучні волокна щетини. Твердість такої щетини вибирає лікар. Але найоптимальніший варіант - це щітка середньої жорсткості;
  • Час чищення зубів. В середньому, час чищення зубів становить від двох і до трьох хвилин. Напрямок же руху щітки має здійснюватися від ясен і до верхньої частини зуба.

Особливості профілактики захворювань зубів

Зараз приділимо трохи уваги профілактиці. Одним з найважливіших правил профілактики різних хвороб ясен і зубів є дотримання правил гігієни. Вони полягають безпосередньо в полосканні ротової порожнини теплою водою відразу після прийому їжі. Ви можете додати у воду пару крапель лимонного соку.

Також можна використовувати розчини таких лікарських рослин, як календула і ромашка.

Із запропонованих фармацевтичною промисловістю препаратів слід зазначити ополіскувач Листерин (Listerine).

Привчіть себе ретельно пережовувати їжу. В якості профілактики багатьох захворювань використовується масаж ясен. Ви можете його проводити і під час чищення зубів. Процедура займає пару хвилин.

Ніколи не варто вживати дуже гарячу або холодну їжу. Тому як це є причиною порушення емалі і призводить до її руйнування в подальшому. Ні в якому разі не розкушувати зубами горіхи та інші тверді предмети.

Пам'ятайте, що краще за все подбати про свої зуби і ясна зараз, щоб в майбутньому зберегти не лише гарну, а й здорову усмішку.

← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!