914

П'єзохірургія в Києві

 

п'єзохірургія п'єзотом

П'єзохірургія являє собою хірургічне оперативне втручання з допомогою спеціального приладу - п'єзотому.

Принцип дії п'єзотому заснований на впливі ультразвукових коливань на кісткову тканину людини.

На сьогодні методика п'єзохірургії є революційною в хірургічній стоматології.

В клініці Люмі-Дент за допомогою п'єзотомії успішно проводяться складні операції щелепно-лицьової області.

Метод п'єзотомії набагато полегшив працю хірургів-стоматологів під час ортодонтичної мікрохірургії, імплантації зубів, кісткової пластики, ускладненого видалення зубів.

Переваги п'єзохірургії

  • П'єзотом дає можливість виконувати дані операції без травмування нервів і судин слизової оболонки і кісткової тканини. Після операції у пацієнта не буде кровотеч, великих набряків, і також виражених больових відчуттів.
  • Використання п'єзотому дозволяє значно скоротити час проведення стоматологічних операцій, а також зробити їх практично безболісними.
  • Також використання п'єзоелектричного апарату має виражений антибактеріальний ефект, тому значно знижується ймовірність інфікування і нагноєння операційної рани, що дозволяє лікарям не призначати пацієнтам в післяопераційний період сильнодіючі антибіотики.
  • П'єзотомічний ніж є прекрасною альтернативою застосовуваним раніше борам, які викликали перегріви, опіки, і інфікування кістки.
  • П'єзохірургічний прилад дає можливість проводити збір кісткового матеріалу для здійснення його пересадки, що раніше було недоступне при використанні бормашини.
  • У нашій стоматологічній клініці Люмі-Дент ми постійно з успіхом застосовуємо для видалення та імплантації зубів останнє покоління п'єзотомів.

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!