Що таке Імплантати зубів?

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Що таке зубні імплантати?
  • Процес встановлення зубних імплантатів, терміни приживлення
  • Терміни приживлюваності імплантатів зубів
  • Імплантати зубів: плюси та мінуси
  • Імплантація: за та проти
  • Вартість зубних імплантатів в Києві

Що таке зубні імплантати?

Всі стоматологи відзначають, що зубні імплантати - це рішення, що є найкращим після втрати зубів. Спеціальні титанові штифти стають повноцінною заміною справжніх зубних коренів, а ускладнення від імплантатів зубів зустрічаються все рідше: виробники постійно вдосконалюють технологію, домагаються все більш якісних результатів.

Уже зараз приживлюваність імплантатів зубів становить 97-99%, причому у трьох відсотках випадків, коли є якісь проблеми, входять в тому числі і ситуації, в яких винен сам пацієнт.

Процес встановлення зубних імплантатів, терміни приживлення

Імплантати зубів фото Люмі-Дент

Імплантація зубів складається із декількох етапів:

  1. Ретельне обстеження пацієнта, в ході якого виключаються усі протипоказання, складається план лікування і вибираються імплантати конкретної фірми;
  2. Встановлення імплантатів - цей етап включає одну або декілька операцій, в залежності від ситуації, від того, як все проходить, і кількості виробів, які необхідно встановити. Якщо кісткової тканини недостатньо, перед встановленням імплантатів нерідко призначається така операція, як синус ліфтинг - з її допомогою нарощують відсутню кісткову тканину;
  3. Формування яснен для того, щоб після імплантації штучної коронки зуба вони розташовувалася правильно. Цю задачу вирішують вже після того, як прижився імплантат зуба, спеціальний формувач встановлюють в середньому на 15 днів.
  4. Встановлення абатменту (спеціальної конусної опори), а потім і встановлення самої зубної коронки, яка вже завершує штучний зуб і весь складний процес.

Фото. Процес зубної імплантації під загальним наркозом

Імплантати зубів зубів фото ЛюміДент

Коли ми говоримо про встановлення імплантатів, важливо пам'ятати, що етапи зубної імплантації відрізняються між собою в залежності від того, яка технологія обрана лікарем - одноетапна чи двоетапна.

При одноетапній імплантації зубів імплантат встановлюють відразу після видалення зуба, в цю ж лунку - і на нього під час того ж відвідування ставлять нову штучну коронку. Перший час це тимчасова коронка, яку потім замінюють вже на постійну.

Але суть все одно така, що пацієнт за одне відвідування йде з клініки вже з новим зубом. Ця технологія відновлення зубів рекомендується тоді, коли потрібна термінова імплантація, а стан порожнини рота ідеальний, тому ризики мінімальні.

У всіх інших випадках лікарі рекомендують двоетапну імплантацію, так як вона вважається більш надійною і менш ризикованою. Технологія передбачає, що після встановлення імплантат повністю ізолюється яснами, від півтора до 6 місяців. Потім зубна коронка встановлюється на імплантат тільки через цей термін, після його приживлення.

Терміни приживлюваності імплантатів зубів

Терміни приживлюваності залежать від виробника, виду імплантата (мокрий чи сухий), стану порожнини рота, щелепи (верхня або нижня), а ще від того, наскільки добре пацієнт дотримується рекомендацій лікаря. Зазвичай на нижній щелепі імплантати приживаються до чотирьох місяців, а на верхній - до шести.

Але чим краще виробник, тим менше ці терміни: так, в клініках Люмі-Дент використовують імплантати, здатні добре прижитися в протягом двох-трьох місяців. Якщо потрібно більше часу, лікар не буде поспішати і переконається, що процес приживлення йде правильно - пацієнтові теж не варто квапити час, адже краще почекати трохи довше, але отримати потрібний результат.

Фото. До і після протезування зубів на імплантатах

Зубний Імплантат фото ЛюміДент

Імплантати зубів: плюси та мінуси

До переваг імплантації віднесемо те, що вона дозволяє домогтися максимально правильного розподілу навантаження, тому підтримує здоров'я інших зубів, і не дозволяє їм псуватися завчасно.

Наявність імплантату зуба також сприяє утриманню кісткової тканини, вона не атрофується, як у випадку зі звичайним протезуванням. Важливий тут і естетичний момент, тому що штучні зуби на імплантатах виглядають точно так само, як і власні: при правильному підборі коронок вони нічим себе не видають.

Мінуси у імплантації теж є - і найвагоміший полягає в тому, що потрібно шукати дуже хорошу клініку з досвідченими лікарями. Будь-яка помилка хірурга стоматолога призведе до того, що може виникнути несподівана проблема із штучними зубами.

Якщо ви плануєте довіряти своє здоров'я виключно професіоналам, Люмі-Дент - це клініки, куди ви можете сміливо звертатися. Усі наші стоматологи мають необхідні знання та досвід, а самі центри обладнані за останнім словом техніки: найкращим діагностичним обладнанням, стоматологічними мікроскопами, власною зуботехнічною лабораторією.

Імплантація: за та проти

Після переліку переваг технології будь-якому пацієнтові стає зрозуміло, що при відсутності протипоказань в імплантації є тільки плюси. Але є ще одне застереження: у досягненні результату, якщо вибирається імплантація, дуже важлива роль самого клієнта - дотримання всіх тих правил, які озвучує стоматолог, сильно впливає на результат.

Якщо ви не готові доглядати за штучними зубами так само, як і за власними, якщо ви не розраховуєте регулярно відвідувати лікаря для професійного чищення та огляду, це може викликати додаткові труднощі.

Фото. Хірург імплантолог Мастєров Д.В. з пацієнткою

Встановлення імпланта фото ЛюміДент

Вартість зубних імплантатів в Києві

Ціни на зубні імплантати вище, ніж на звичайне протезування, але в стоматологічних клініках Люмі-Дент пацієнтам завжди пропонують оптимальні рішення. Під час акцій, з хорошою знижкою вартість зубних імплантатів стартує від 3650 гривень - це бюджетний варіант технології.

Якщо потрібно щось максимально якісне та надійне, швейцарські імплантати зубів коштують від 14-22 тис. гривень в залежності від виробника - але зате це і найнадійніші рішення. Якісні імплантати служать десятиліттями, не доставляючи ніякого дискомфорту - пацієнт навіть забуває про те, що у нього стоять штучні, а не власні зуби.

Імплантація можлива як при частковій, так і при повній відсутності зубів - на безкоштовній консультації в Люмі-Дент лікар зорієнтує вас з приводу того, яка технологія буде оптимальною в вашому випадку, яку марку та вид імплантатів зубів краще вибрати.

 

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Автор: хірург імплантолог клініки Люмі-Дент на Позняках -

Мастєров Дмитро Васильович

Автор: Мастєров Дмитро

Відгуки про нас

2 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest