Стоматологія на вулиці Маршала Тимошенко - Люмі-Дент

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комплексна гігієнічна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 березня!
900 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow 340 грн
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 березня!
4241 грн
Встановлення брекет-системи металевої 8999 грн
Встановлення фотополімерної пломби от 770 до 1970 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Стоматологія на Тимошенко вулиці
 • Які види стоматологічної допомоги пропонує мережа клінік Люмі-Дент?
 • Переваги лікування

Стоматологія на Тимошенко вулиці 

Дорослі і діти бояться йти до стоматолога, думаючи що сьогодні лікування зубів - це як і раніше болючий, неприємний процес, незважаючи на застосування анестезії.

Якщо ви хочете вилікувати їх без болю і дискомфорту, приходьте в стоматологію поруч з вулицею Маршала Тимошенко. У нашій клініці цьому приділяють особливу увагу, застосовують ефективні методи знеболювання.

Фото. Один з наших робочих кабінетів.

стоматологія Маршала Тимошенко фото Київ ЛюміДент

Які види стоматологічної допомоги пропонує мережа клінік Люмі-Дент?

Лікування зубів дорослим і дітям, а також протезування в клініці - виконується тільки під знеболенням. Стоматологи застосовують комп'ютерну STA-анестезію. Тут не використовуються шприці, тому навіть введення анестетика проходить повністю безболісно. Ми відрізняємося від більшості стоматологий Києва не тільки застосуванням новітніх методів знеболення.

У медичному центрі виявляються такі послуги:

 1. Лікування зубів за допомогою стоматологічного мікроскопа, що забезпечує щадне відношення до тканин, високу точність і якість роботи.
 2. У клініці лікують під загальним наркозом, пацієнт уже через годину після маніпуляції в змозі зайнятися своїми справами. Медикаментозний сон проводиться під керівництвом кваліфікованого сертифікованого лікаря-анестезіолога. У клініки є ліцензія на надання цієї послуги.
 3. У медичному центрі виконуються всі види рентгенологічного дослідження зубощелепної системи (комп'ютерна томографія, ортопантомографія, телерентгенографія).
 4. Проводяться всі види виправлення неправильного прикусу, нерівностей зубного ряду. Встановлюємо сучасні брекети, елайнери, трейнери. Перед встановленням проводимо комп'ютерне моделювання прикусу, робимо цифрові зліпки щелеп.
 5. Виконуємо естетичну корекцію вінірами і люмініри дефектів зубного ряду.
 6. При виконанні хірургічних маніпуляцій застосовується лазерне обладнання.
 7. Встановлюються зубні імплантати і протезні конструкції для заміщення втрачених зубів. У мережі клінік є власна сучасна зуботехнічна лабораторія.

Дитяча стоматологія поруч з вулицею Маршала Тимошенко відрізняється дружньою обстановкою до маленьких пацієнтів, в ній працюють дитячі стоматологи з великим досвідом.

Переваги лікування

У стоматологічній клініці Люмі-Дент поруч з вулицею Маршала Тимошенко працюють лікарі різних спеціальностей, ми дотримуємося принципу кооперації вузьких фахівців в галузі стоматології та ортодонтії. У складних ситуаціях приймається колективне рішення про оптимальну тактику ведення пацієнтів.

Компанія пропонує:

 • накопичувальні дисконтні сімейні програми;
 • гарантії на кожну виконану роботу;

Фото. Адміністратори на рецепції дадуть відповідь на Ваші запитання.

Стоматологія на Маршала Тимошенко фото Київ ЛюміДент

Тепер пацієнтам не потрібно їхати в центр Києва, щоб отримати лікування за європейськими стандартами. Високотехнологічні методи, краще стоматологічне обладнання доступні поряд з будинком в Оболонському районі.

Стоматологія знаходиться поруч з вулицею Маршала Тимошенко, по адресу: Київ, проспект Героїв Сталінграда 24 А. Записуйтесь до нас, приходьте на лікування зубів і протезування.

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
днiв
годин
хвилин
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest