Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Пародонтологія: лікування пародонтозу, гінгівіту та інших захворювань ясен

Лікування гінгівіту

Лечение гингивита

Краса нашої посмішки залежить від здоров'я ротової порожнини. На жаль, іноді хвороба протікає без видимих симптомів і через якийсь час лікар змушений констатувати, що у вас гінгівіт. Гінгівіт - це запальний процес, в який залучена ясна. Найпоширенішою причиною цього захворювання вважається скупчення мікробного нальоту при недостатній або неправильній гігієні ротової порожнини. Але гінгівіт буває різної етіології, у тому числі вірусної або навіть грибкової. Лікування гінгівіту краще починати при появі перших симптомів захворювання, але не всі люди знають, як саме виявляється захворювання, а саме:

  • почервонінням і припухлістю ясен;
  • кровоточивістю ясен під час чищення зубів;
  • неприємним запахом з рота;

Симптоми гінгівіту не виражені, особливо якщо ми говоримо про хронічну форму. Дуже часто гінгівіт виявляється на профілактичному обстеженні. Іноді, без надання необхідної допомоги, захворювання прогресує і залученими в запалення виявляються тканини пародонту, виникає пародонтит.

Лікування пародонтиту включає в себе широкий комплекс профілактичних та фармакологічних заходів і повинно проходити обов'язково під наглядом фахівця. Неправильно залікований або недоліковані пародонтит може стати причиною набагато більш агресивного захворювання - пародонтозу. Це системне захворювання околозубной тканини. Лікування пародонтозу часто включає в себе медикаментозну терапію, але в запущених випадках ефективним буде і хірургічне втручання. Лікування захворювань ясен - це пародонтолога. Кияни можуть звернутися в нашу клініку за консультацією та лікуванням.

Пародонтологія останнім часом зробила ряд важливих відкриттів у сфері лікування захворювань, пов'язаних із запаленням ясен як гострим, так і хронічним. Хвороби, які ще кілька років тому вважалися вироком, сьогодні успішно виліковуються нашими фахівцями.

Основними методами лікування та профілактики захворювань пародонту є:

Запрошуємо вас на консультацію до професійного лікаря-пародонтолога, місто Київ.

Подбайте про себе сьогодні!

Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!