Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Лікування зубів

Вартість фотополімерної пломби - від 520 до 805 грн.

При виникненні хворобливих відчуттів в порожнині рота або зубах - необхідно лікувати зуби не відкладаючи, бо зволікання може призвести до прогресування процесу, і переходу запалення на судинно-нервовий пучок зуба - пульпу.

Лікування зубів включає в себе пломбування зубів, а також лікування та пломбування кореневих каналів, при виникненні запальних процесів в пульпі.

Лікування зубів зазвичай починається з місцевого огляду лікарем. При наявності підозри на запалення пульпи - робиться рентгенівський знімок. Дуже часто перед лікуванням зубів також проводиться електроодонтодіагностика (ЕОД) - вимірювання реакції пульпи зуба на електричні подразники. Завдяки ЕОД вдається поставити правильний діагноз і прийняти рішення щодо пломбування кореневих каналів зуба.

Після постановки правильного діагнозу можна починати безпосередньо лікувати зуби.

Лікування зубів відбувається найчастіше під надійним місцевим знеболенням.

Пломбування зубів

При карієсі лікування зубів полягає в висіченні уражених тканин і їх поповненні дефекту за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів.

Пломбування зубів роблять за допомогою індивідуально підібраних сучасних пломбувальних матеріалів (фотополімери, стеклоїономери, ормокери), які не тільки відновлюють дефект і жувальну ефективність зуба, але і відтворюють відмінний зовнішній вигляд ураженої ділянки, щоб було складно визначити раніше наявність проблем на цій ділянці.

Пломба на зуби виготовляється лікарем за одне відвідування, після установки пломби на зуб можна відразу вживати їжу.

Нижче Ви можете побачити приклади установки пломби на зуб:

Ми гарантуємо Вам професійний підхід і якісне лікування !Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!