Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Ендодонтія

Це розділ медицини присвячений діагностиці та лікуванню захворювань кореневих каналів зуба.

Для якісного ендодонтичного лікування потрібна велика кількість додаткового обладнання (оптичного збільшення, рентген, ендодонтичні наконечники, апекслокатор, апарат депофореза), а також великий досвід роботи лікаря- стоматолога.

При лікуванні кореневих каналів необхідно суворо виконувати всі вимоги асептики і антисептики. пломбування кореневого каналу здійснюється різними методами : класичний (Сіллері з гутаперчевими штифтами), термофіли, пломбування розігрітій гутаперчею з використанням спеціальних пристроїв.

У клініці Люмі -Дент також використовується метод депофореза, який дозволяє надійно вилікувати непрохідні канали, а також врятувати практично безнадійні зуби, що підлягають видаленню. За допомогою методу депофореза можна на все життя зробити повну стерилізацію каналів і коренів зубів, яка дозволить зробити довготривале протезування, адже корінь зуба - це як фундамент будинку.

Лікуванню кореневих каналів проводиться при:

  • гострому та хронічному запалення пульпи (нерва) зуба (пульпіт);
  • травмах (отлом частини коронки, перелом кореневої частини);
  • запаленнях в кореневих каналах і за верхівкою каналу, гранулемах і кістах, утворилися внаслідок неправильного лікування зубів;
  • підготовці кореневих каналів зубів під протезування.

У клініці Люмі -Дент пацієнти отримують якісне лікування кореневих каналів з використанням новітніх матеріалів і апаратури.


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!