Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
ПОКАЗАТИ НОМЕРА
ТЕЛЕФОНІВ
(044)
383 xx xx
(багатоканальний)

Професійна гігієна порожнини рота

Ультразвукове чищення зубных відкладень - 115 гривень ( 1 щелепа )
Чищення зубного нальоту Air-Flow - 175 гривень ( 1 щелепа )
Комплексна професійна чистка зубів - Акція!!!
тільки до 31.12 - 495 гривень за 2 щелепи!!!!

Поспішайте скористатися нашою акцією !
Приклади робіт наших докторів:

Відео про гігіену ротової порожнини:

Гігієна ротової порожнини - основний профілактичний захід, яке повинно періодично проводитися практично у всіх пацієнтів стоматолога. Основна мета цієї процедури-видалення м'якого і твердого зубного нальоту. Щоденна особиста гігієна (чистка зубів) не дозволяє домогтися якісного очищення порожнини рота.

Професійну гігієну порожнини рота проводить спеціально навчений лікар-гігієніст. Причому професійна гігієнічна чистка, як правило, передує багатьом стоматологічним процедурам, і є однією з перших рекомендованих процедур при зверненні клієнта в клініку в перший раз.

Рекомендовано регулярно проводити професійну гігієну порожнини рота, не менше двох разів на рік.

Видалення зубних відкладень в стоматологічній клініці Люмі-Дент виконується за допомогою набору препаратів та обладнання, основними з яких є п'єзоелектричний скейлер і апарат "Air- Flow" , який бомбардує поверхню зуба спеціальним абразивним складом на основі соди, який безконтактно очищає важкодоступні ділянки, а також гладко полірує поверхню зуба після видалення каменів, що перешкоджає повторному утворенню зубного каменю на цих місцях.

Видалення зубного нальоту є невід'ємною складовою частиною лікування і профілактики багатьох стоматологічних захворювань, а також несе в собі виражену естетичну функцію.
Професійна гігієна також необхадна в комплексі догляду після проведенгія імплантації, для профілактики їх відторгнення.

У клініці Люмі-Дент лікар-гігієніст детально розповість Вам, як правильно доглядати за зубами і звести до мінімуму утворення зубного нальоту, карієсу і інших стоматологічних захворювань, навчить правильній методиці щоденного чищення зубів.

І пам'ятайте - ПОПЕРЕДИТИ захворювання набагато простіше, ніж його лікувати !

Процес професійної чистки:


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!