Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Шинування зубів

Ціна шинування 1 зуба - 485 грн.

Шинування зубів - один з популярних методів з'єднання зубів, що хитаються, між собою, що знижує їх рухливість, і дозволяє значно продовжити термін їх служби.

Основне показання до шинування зубів - виражена рухливість зубів різного ступеня .

Шинування зубів також використовується для попередження рецидиву запалення навколозубних тканин за наявності хронічного пародонтиту.

Шинування зубів проводиться за допомогою знімних і незнімних шин.

Знімні шини встановлюються за відсутності декількох зубів, забезпечують хороші умови для гігієни порожнини рота і зручного проведення якісного стоматологічного лікування .

Перевага незнімних шин - більш надійне і якісне шинування, що дає більш довготривалі результати.

До вибору методу шинування необхідно підходити комплексно, детально вивчивши причини і хід розвитку захворювання, яке призвело до рухливості зубів.

Перед шинуванням обов'язково проведення рентгенологічного обстеження , що дає інформацію про стан навколозубних тканин , характеру та обсягів відсутності кісткової стінки навколо коренів зубів , наявності зубодесневих кишень, їх глибину, наявність запальних процесів на верхівці рухливих зубів.

Позитивні ефекти шинування :

  • Зменшення рухливості зубів. Продовження терміну їх служби.
  • Перерозподіл жувального навантаження на зуби. У підсумку більш потужні навантаження несуть на собі зуби, що міцніше тримаються, тим самим розвантажуючи найбільш уражені зуби, тим самим відновлюючи їх функцію. Чим більше здорових зубів будуть включені в шину, тим більш вираженою буде розвантаження рухомих зубів.
Приклади робіт наших докторів:

Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!