Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Керамічні коронки.

Вартість 1 вкладки ­ 3850 гривень.

Один з найбільш прогресивних видів протезування.

Переваги керамічних коронок:

  • Висока естетика - коронку неможливо відрізнити від справжнього зуба;
  • Немає необхідності заводити коронку під ясна - немає запалення ясен;
  • Не змінює колір;
  • Не утворюється м'який наліт - не розмножуються мікроорганізми;
  • Не викликає алергію;
  • Не містить метал.

Керамічні коронки можуть встановлюватися на всі групи зубів, як під фронтальний, так і в бічних ділянках, з їх допомогою можуть також виготовлятися мостовидні протези, переважно у фронтальних ділянках.

За наявності відсутності більш ніж 1 зуба в бічних ділянках (де жувальний тиск значно вище), для виготовлення мостовидних протезів перевага віддається керамічним конструкціям на основі оксиду цирконію

З безметаллової кераміки можна виготовляти коронки (повна обробка зуба), вініри (обробка зовнішньої частини зуба), керамічні вкладки і накладки, як прекрасна альтернатива старим великим пломбам, максимально зберігши тканини зубів, що залишилися.

Керамічні коронки на світло напівпрозорі, як справжній зуб. Вони мають має ту ж ступінь заломлення світла, як і емаль зуба. З косметичної точки зору керамічні коронки є ідеальним матеріалом для виготовлення зуба. Однак, необхідно нагадати, що практичність у використанні важлива не менше, ніж краса.

На час виготовлення коронок пацієнтові виготовляють тимчасові коронки з пластмаси, які приховують косметичний дефект, відновлять жувальну ефективність, і не дадуть ясенному краю накрити протезне поле, для збереження стабільної і правильної посадки постійних коронок.


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!