Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Безметалева кераміка

Вартіть 1 коронки 3080 гривень.

Переваги керамічних коронок :

  • Висока естетика — коронку неможливо відрізнити від справжнього зуба;
  • Немає необхідності заводити коронку під ясна - то немає і запалення ясен;
  • Не змінює колір;
  • Не утворюється м’який наліт - отже немає середовища для розмноження мікроорганізмів;
  • Не викликає алергію;
  • Не містить металу.

Керамічні коронки можуть бути встановлені на всі групи зубів, як на фронтальних, так і бічних ділянках. З їх допомогою також можуть бути виготовлені мостовидні протези, котрі переважно встановлюються на фронтальних ділянках.

За відсутності більше ніж одного зуба на бічних ділянках(де жувальний тиск значно вищий) для виготовлення мостовидних протезів перевага надається керамічним конструкціям на основі оксиду цирконія.

Із безметалової кераміки можливо виготовляти коронки(повна обробка зуба), вініри(обробка зовнішньої частини зуба)б керамічні вкладки та накладки, чудовою альтернативою старим великим пломбам і максимально зберігають наявні тканини.

Керамічні коронки на світлі виглядають напівпрозорими, як і справжній зуб. Вони мають ту саму ступінь заломлення світла, що і емаль зуба. З косметичної точки зору керамічні коронки є ідеальним матеріалом для виготовлення зуба. Однак також важливо пам’ятати, що практичність у користуванні не менш важлива, ніж краса та зовнішній вигляд.

На період виготовлення коронок паціенту ставляться тимчасові коронки з пластмаси, кторі закриють косметичний дефект, відновлять жувальну ефективність і не дадуть краю ясен накрити протезне поле, що збереже його для стабільного та правильного встановлення постійних коронок.


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!