Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Мікропротезування

Мікропротезування - це сучасний метод реставрації окремих зубів і зубних рядів. Застосування новітніх керамічних і скловолоконних матеріалів забезпечує пацієнтові не лише естетичний вигляд, але і тривале використання. Реставрація зубів і зубних рядів - це не тільки повернення їм здорового зовнішнього виду, але і їх функцій.

З цією метою застосовуються:

  • Вкладки (від англ. Inlay - накладка) - це конструкції зроблені в лабораторії з різних матеріалів. Вкладка, приклеєна на зуб, заміщає дефект зуба, повертаючи йому натуральний колір, форму і функцію. Вкладки, що складаються з різних керамічних складів, виготовляються в нашій зуботехнічній лабораторії спеціально для Вас. Порівняно з технологією звичайних пломб, перевагою вкладок є використання більш міцних матеріалів.
  • Заміщення одного - двох відсутніх зубів. Мікропротезування дозволяє замістити відсутні зуби без обточування сусідніх зубів під коронки. У нашому стоматологічному центрі Вам збережуть здорові зуби навіть при установці коронок. Новітні методи дозволяють нашим фахівцям максимально знизити втрату зубної тканини.
  • Штіфтовий зуб. Штіфтовий зуб являє собою конструкцію, яка зміцнюється в кореневому каналі за допомогою штифта, коли у пацієнта повністю зруйнувалася видима частина зуба. Ця монолітна конструкція, одним етапом фіксується на корінь. У разі виготовлення штифтового зуба, в нашій клініці зуб робиться відразу. Вже через кілька годин Ви отримуєте повноцінний зуб, який за розміром і кольором не відрізнити від інших.

До мікропротезування

Після мікропротезування

У нашому стоматологічному центрі Вам відновлять не тільки втрачену форму і колір зуба. Ми повернемо вам чарівну посмішку і впевненість у собі.


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!