Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Чому краще імплантацію зубів зробити в клініці Люми-Дент?

  Наші переваги
 • Ми пропонуємо завжди безкоштовну консультацію лікаря-імплантолога
 • Абсолютна безболісність всіх маніпуляцій, включаючи можливість проведення загальної седації, під час якої Ви спокійно спите детальніше...
 • Наша клініка має окрему операційну та ліцензію на проведення операцій імплантації
 • Ми використовуємо новітнє обладнання для проведення таких операцій, таке як фізіодіспенсер NSK Surgic Pro , і пьезотом ARTeotomy OP1 , що дозволяє проводити імплантацію зубів швидко і якісно, а також виключити ускладнення.
 • Наша клініка має асортимент імплантаційних систем (4 системи), що дозволяють запропонувати процедуру імплантації всім клієнтам незалежно від їх фінансових можливостей, а також процедуру оплати в розстрочку на 24 місяці. Крім того, наявність декількох систем імплантатів дозволяє нам запропонувати Вам оптимальну схему імплантації залежно від ситуації в порожнині рота.
 • У клініці розташований рентген-кабінет з комп'ютерним дентальним томографом Vatech PHT-6500 , що дає нам можливість зробити Вам панорамний знімок зубів до і після імплантації, щоб провести якісну діагностику та планування операції імплантації, а згодом і правильно оцінити результати її проведення.
 • Наша клініка пропонує Вам при установці будь-якого виду зубних імплантатів отримати приємний бонус - безкоштовне 3-D сканування (комп'ютерну томограму) номінальною вартістю від 250 до 580 гривень! Додатково про цю акцію Ви можете прочитати тут
 • У нашій клініці ми застосовуємо в багатьох випадках хірургічні шаблони для введення імплантатів, що дозволяє прискорити втручання, зробити його менш травматичним і часто менш дорогим, прискорити час приживлення зубних імплантатів, і запобігає багато помилок і небажаних наслідків при операції. Детальніше читайте тут.
 • І нарешті, ми професіонали своєї справи , працюємо довго і успішно , і несемо повну відповідальність за результати нашої роботи. Ми даємо гарантію на термін служби самих імплантатів на все життя, і в разі виникнення відторгнення імплантату ми надаємо безкоштовно нашу роботу по заміні його на новий.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Дивіться наші роботи!

Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!