Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
ПОКАЗАТИ НОМЕРА
ТЕЛЕФОНІВ
(044)
383 xx xx
(багатоканальний)

Зубні імплантати Straumann

Імплантати Straumann ( Штрауман ) ціна з установкой – 14 199 гривень

Straumann Bone Level Roxolid Sla Straumann (Штрауман) Швейцарія. Без сумніву однозначне світове лідерство серед систем імплантатів VIP - рівня. На думку кращих імплантологів світу, Straumann - це імплантаційна система №1 в світі.

Зубні імпланти Straumann (Штрауман) надійні, універсальні, мають більш ніж двадцятирічний досвід застосування та клінічних випробувань. Відмінні складові успіху компанії - використання передових інноваційних технологій при виробництві зубних імплантатів. Відмітна особливість імплантатів Straumann ( Штрауман ) - завдяки запатентованій унікальній поверхні SLA active - неймовірно швидкий період приживлення - імплантати Straumann можна навантажувати вже через 6 тижнів після проведення процедури імплантації.

Переваги імплантаційної системи Straumann (Штрауман):

 • Імплантати Straumann (Штрауман) виготовлені з біосумісного чистого титану марки 4 (Grade4). Всі імплантати мають поверхню SLActive або SLA.
 • Поверхня SLA створюється за допомогою піскоструминної обробки грубозернистим піском, за рахунок чого на поверхні титану формується макро-шорсткість. Після цього відбувається кислотне протравлювання, в результаті чого нашаровується мікро-шорстка поверхня.
 • В результаті формується поверхня, топографія якої ідеальна для прикріплення клітин.
 • Поверхня SLActive також має особливість - гідрофільність і хімічну активність. Ці особливості істотно прискорюють процес остеоінтеграції.
 • Гідрофільність поверхні SLActive дозволяє збільшити площу контакту поверхні імплантату з кров'ю і збільшує процес прикріплення кісткових клітин до поверхні.
 • Хімічна активність поверхні SLActive забезпечує ідеальні умови для прямої адсорбції білків, що сприяє початку негайного формування нових кісткових клітин.

Швейцарські технології - запорука високої якості:

 • Будучи швейцарською, компанія Straumann приділяє першочергову увагу тому, щоб продукція відповідала найвищим стандартам якості.
 • Компанія Straumann надає довічну гарантію на дентальні імплантати.
 • Пацієнт отримує унікальний «паспорт пацієнта» в якому вказується вся історія хірургічного та ортопедичного лікування з використанням продукції компанії Straumann.

Зубні імплантати Straumann – визнаний лідер серед імплантаційних систем VIP-рівня.

Ціна імплантатів Штрауман ( Straumann ) вища за ціну установки інших зубних імплантів, але ця ціна повністю відповідає їх рівню, надійності, довговічності, приживлюваності.

Імплантати Straumann – це найкраще рішення, якщо Вам під силу оплатити таку вартість.

Головна перевага імплантів Straumann - неймовірно короткий період приживлюваності у кістці – через 6 тижнів все можливо встановлювати на них коронки, при будь-якому типі кістки.

Поверхня імплантів утворює ідеальне місце для прикріплення нових клітин, що забезпечує ідеальну її інтеграцію з кісткою і практично виключає вірогідність відторгнення зубного імплантату, а також гарантує довгу та надійну його роботу.

Чому Вам краще обрати нашу клініку для встановлення імплантатів Штрауманн ( Straumann ):

 1. Ми пропонуємо Вам найнижчу ціну на установку цих імплантатів, одночасно гарантуючи найвищий рівень якості операції. Причина цього проста - ми проводимо в день 6-7 операцій зубної імплантації, це найвищий показник подібних операцій серед всіх клінік Києва, і постачальники цих імплантатів пропонують нам найвигідніші ціни на їх закупівлю - отже, і ми можемо скласти для Вас дуже доступну ціну на установку цих імплантатів.
 2. Крім найвигіднішої ціни - ми пропонуємо ще один гідний бонус - комп'ютерну томограму щелеп ( КТ щелеп - звичайна ціна 580 гривень ) - для Вас безкоштовно! Краще пропозиції годі й шукати!
 3. Використовуємо новітні технології при імплантації зубів:
  • - комп'ютерне моделювання операції

  • - На основі комп'ютерного моделювання виготовляються індивідуальні хірургічні шаблони для точного введення імплантів в щелепу

  • - При необхідності збільшення обсягу кістки в місці імплантації - використовуємо тромбоцитарні згустки з власної крові пацієнта ( технологія PRF ) , або підсаджуємо штучну кістку

   Наша клініка має сучасне обладнання , повним комплектом якого можуть похвалитися лише лічені клініки в Києві – фізіодіспенсер NSK Surgic Pro, пьезотом ARTeotomy, що дозволяють проводити імплантацію зубів швидко і якісно. Система комп'ютерного контролю прикусу T-scan – дозволяє оптимізувати навантаження на імплантати, і гарантує довгу і надійну службу майбутніх зубних протезів, які будуть спиратися на ці зубні імплантати.

 4. Абсолютна безболісність втручання , за допомогою новітньої системи комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну - Ви спокійно спите , поки хірург встановлює Вам імплантати.
 5. Консультація лікаря імплантолога завжди безкоштовна
 6. І нарешті, ми професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, займаємо лідируючі позиції в Київ серед імплантологічних клінік, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію зубного імплантату на все життя, при виникненні відторгнення імплантату ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз !

Дивіться наші роботи!

Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!