Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
ПОКАЗАТИ НОМЕРА
ТЕЛЕФОНІВ
(044)
383 xx xx
(багатоканальний)

Фотовідбілювання зубів Magic Smile! Київ.

Акція!
Фотовідбілювання зубів Magic Smile Експрес ціна 990 гривень!
Фотовідбілювання зубів Magic Smile Експерт ціна 1350 гривень!
Тільки до 31 грудня!

Результат відбілювання зубів у наших паціентів:


Більше фотографій робіт по відбілюванню тут

Безпечно для зубів!

Гарантуємо швидкий і стійкий результат!

У клініці ЛюміДент, Київ, використовується новий щадний і ефективний метод фотовідбілювання зубів за допомогою технології Magic Smile!

Технологія заснована на дії спеціального гелю, активованого світлодіодною лампою, яка випромінює холодне, безпечне світло. Клінічні стоматологічні випробування останніх років довели, що використовуємий гель найбільш безпечний для фотовідбілювання зубів.

Гель на основі пероксиду карбаміду не впливає на хімічну структуру зубів, їх міцність, і тільки усуває фарбувальні пігменти. Фотовідбілювання зубів за допомогою технології Magic Smile повністю безпечно, і не має побічних ефектів. Процедура проходит надзвичайно просто гель наноситься на зуби, потім за допомогою світодіодних ламп процесс дії гелю активуеться, тим самим зводячи кількість процедур і відвідувань до мінімуму.

Нерідко бажаний ефект досягається за 1 відвідування, хоча довжина курсу залежить від початкового кольору зубів пацієнта. За 1 процедуру (1 відвідування) зуби відбілюються від 2 до 11 тонів.

Дуже важливо проходити процедуру фотовідбілювання під керівництвом досвідченого лікаря. Доктор може врахувати всі особливості стану зубів пацієнта. Фотовідбілювання зубів рекомендується починати з видалення зубного каменю і нальоту ультразвуковом чищенням зубів і видаленням пігменту системою AirFlow.

Етапи процедури фотовідбілювання:

  1. 1. Підготовка - губи і ясна покриваються захисним гелем з вітаміном Е, залишаючи відкритими тільки зуби.
  2. 2. На зуби наносять відбілюючий гель.
  3. 3. Світлодіодна лампа активує гель фотовідбілювання Magic Smile. Гель наносять 1 раз (метод Експрес) або 3 рази (метод Експерт). Тривалість першого і другого включення по 15 хвилин, третє (фінальне) включення - 20 хвилин.
  4. 4. Ви посміхаєтеся в дзеркало сліпучою білосніжною посмішкою.

Процедура Magic Smile також зміцнює зуби !

При фотовідбілюванні Magic Smile! активний компонент перекису карбаміду виділяє атомарний кисень, який проникає в емаль і видаляє темні плями. Структура зуба не змінюється, а лише його відтінок стає світліше (Крім того в набір входить додатковий гель з вітаміном Е і алое, який додатково захищає слизову оболонку).

Результати відбілювання Magic Smile!! :

Відео відгуки про відбілювання зубів:


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!