Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Реставрація зубів

Вартість реставрації зуба - від 520 до 1330 гривень

Художня реставрація зуба. Що це таке?

У наш час високих технологій ми завжди пред'являємо до всіх одержуваних послуг підвищені вимоги щодо якості.

Не виняток і стоматологія - пацієнт хоче бачити не просто поставлену пломбу, а повне і точне відновлення функції і зовнішнього вигляду пошкодженого зуба.

Художня реставрація - дуже ємне поняття, що включає в себе основні ключові моменти:

  • Відсутність під реставрацією патологічно змінених тканин зуба, які завжди будуть спотворювати натуральний колір зробленої реконструкції.
  • Ідеально міцне з'єднання реставраційного матеріалу з тканинами зуба, що неможливо без максимального сухого і чистого операційного поля. Для максимальної ізоляції реставрується зуба ми використовуємо раббердам - латексну завісу, яка повністю захищає поверхню зуба від дихання, мікробів, слини. Крім того, раббердам виключається попадання на слизову оболонку медичних препаратів, використовуваних при лікуванні.
  • Спеціаліст, що проводиться реставрацію, повинен мати певні художні навички, адже він повинен правильно підібрати колір, і зімітувати всі шари, з яких складається зуб, для правильної передачі кольору. Тканини зуба ( емаль і дентин ) - різні за кольором, щільності, світлозаломлення.

За допомогою сучасних технологій і пломбувальних матеріалів можна створити непомітну , і абсолютно сумісну з оточуючими зубами косметичну реставрацію.

Однак не менш важливо відтворити до дрібниць всю рельєфну структуру зовнішньої, внутрішньої, бажано і міжзубної поверхонь зуба, кожна з яких відіграє важливу роль в естетиці, пережовуванні їжі, і в мовній функції.

Художня реставрація - це повне анатомічне і функціональне відновлення форми, кольору і функції зуба. Правильно виконана реставрація буде довго служити Вам, працюючи ефективно в пережовуванні їжі, а також доставляючи естетичне задоволення.

Ось приклади косметичного відновлення зубів в нашій стоматологічній клініці:

Приклад 1

Препаровка з детектором карієсу і накладенням рабердаму

Після лікування з відновленням анатомічної форми , кольору і побудовою контактних пунктів

Приклад 2

До лікування.

Каріозні пошкодження

Після лікування

Приклад 3.

До лікування.

Каріозні пошкодження

Препаровка

Після лікування

Приклади 4 і 5

Приклад 6

Пацієнтка звернулася зі скаргами на погану естетику передніх зубів верхньої щелепи. При огляді була виявлена паталогічне стирання зубів і множинні косметичні дефекти. В результаті художньої реставрації цій області клієнтка отримала гарну посмішку.

До лікування

Після лікування

Приклад 7

Карієс жувального зуба.

Препаровка

Результат роботи

Приклад 8

Косметичне відновлення за допомогою керамічної вкладки.

До

Препаровка

Після лікування


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!