Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Діагностика

Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати завчасно, і не допускати критичних ситуацій. Саме з цього діагностика зубів настільки важлива і фахівці клініки Люми-Дент приділяють їй таку увагу.

На ранніх стадіях розвитку стоматології через шкоду, яку завдає організму рентгенівське опромінення, діагностика зубів була недозволеною розкішшю. Але на сьогоднішній день ризик опромінення вдалося звести до мінімуму, завдяки радіовізіографу. Скорочено його називають просто - візіограф. Технологія настільки безпечна, що знімок не протипоказаний навіть годуючим матерям. Завдяки мінімальній дозі опромінення, за один прийом пацієнт може зробити не менше 10 знімків без шкоди для здоров'я. Не менш важливою перевагою візіографа є і швидкість, з якою будуть отримані знімки.

Клініка Люмі-Дент надає можливість робити як прицільні знімки, так і панорамні. Прицільні знімки охоплюють від 1 до 3 зубів. Точні знімки дозволяють, наприклад, побачити довжину кореня. При необхідності протезування, лікування або імплантації великої групи зубів необхідно робити панорамний знімок, який називається ортопантомограма. Також ортопантомограму застосовують при необхідності загальної діагностики.

Але найбільш сучасної і точної діагностичної процедурою в стоматології на сьогоднішній день є комп'ютерна томограма, що дозволяє створити об'ємне 3-D зображення щелепно-лицевої області, тим самим дозволяючи лікарю не тільки побачити розвиток патологічних процесів у всіх площинах, а й правильно спланувати комплексне відновлення зубощелепної системи пацієнта, що вкрай важливо при проведенні імплантації зубів, виправленні прикусу, і багатьох інших стоматологічних маніпуляцій.

Наш колектив з успіхом використовує в роботі всі ці діагностичні методи за допомогою наявності в клініці сучасного обладнання - комп'ютерного томографа Vatech PHT-6500 і радіовізіографа EzSensor.

Якщо у вас є якісь питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і наші фахівці дадуть Вам максимально докладну консультацію.


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!