Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Реставрація зубів

Клінічний випадок 1
(Реставрація)
Пацієнт Р. 31 рік.
Скарги: на «різнокольорові зуби», на неякісні реставрації, на незадовільну форму зубів.
Діагноз: хронічний вторинний карієс зубів 1.2, 1.1, 2.2, хронічний сіредній карієс зуба 2.1.
Лікування: реставрація передніх 4 зубів фотополімерним матеріалом «Filtek Ultimate» (3M, Німеччина). Робота виконувалась за одне відвідування. Час від початку до завершення 4,5 години.
Клінічний випадок 2
(Реставрація)
Пацієнтка Т. 27 років.
Скарги: на темний цвет передніх зубів.
Діагноз: хронічний вторинний карієс зубів 1.2, 1.1, 2.1, 2.2.
Лікування: реставрація передніх 4 зубів фотополімерним матеріалом «Filtek Ultimate» (3M, Німеччина). Робота виконувалась за одне відвідування. Час від початку до завершення 3 години.
Клінічний випадок 3
(Реставрація)
Пацієнтка Н. 33 роки.
Скарги: на темний колір зубів, на застрягання їжі поміж зубами, на нерівную форму зубів.
Діагноз: вторинный глубокий карієс зубів 1.3, 1.2, 1.1, 2.1, 2.2.
Лікування: реставрація передніх 5 зубів фотополімерним матеріалом «Filtek Ultimate» (Німеччина). Робота виконувалась за одне відвідування. Час від початку до завершення 4 години. Після реставрації були виготовлені індивідуальні капи на верхню і нижню щелепи для проведення процедури домашнього відбілювання на зубах, які не зазнали реставрації.
Клінічний випадок 4
(Реставрація)
Пацієнтка П. 22 роки.
Скарби: на проміжки між зубами і застрягання їжі поміж ними, косметичний дефект.
Діагноз: первинная адентія латеральних різців на верхній щелепі.
Лікування: реставрація передніх 4 зубів фотополімерним матеріалом «Gradia direct» (GC, Японія). Реставрація проводилась за одне відвідування (від початку лікування до його завершення пройшло 2 години).
Клінічний випадок 5
(Реставрація)
Пациент С., 19 років.
Скарги: у дитинстві (в 11 років) була травма зуба, в іншій клініці було проведено лікування кореневого каналу цього зуба і поставлена цементна пломба. Звернувся пацієнт в стоматологічну клініку "Люми-Дент" зі скаргами на естетичний дефект і дискомфорт при накусиваніі.
Діагноз: проведено рентгенологічне дослідження (комп'ютерна томографія), за результатами якої було прийнято рішення про перелікування корневого каналу з використанням мікроскопа, з подальшим пломбуванням кореневого каналу системою МТА і гарячої гутаперчею.
Лікування: відновлення виконано фотополімерним матеріалом. Через 6 місяців буде проведено контрольну томографію і відновлення зуба безметаллевою коронкою E.max.
Лікування виконано: Лікування кореневого каналу і відновлення зуба провела стоматолог-терапевт Лебедєва Є.І.
Клінічний випадок 6
(Реставрація)
Пацієнтка К., 49 років.
Скарги: Звернулася зі скаргами на естетичний дефект передніх зубів верхньої і нижньої щелепи. Від виготовлення вінірів пацієнтка відмовилася у зв'язку з терміновим виїздом за кордон.
Лікування: Відновлення естетики виконано фотополімерним матеріалом виробництва Німеччини за два відвідування (в загальному 6 годині за часом) з використанням попереднього воскового моделювання і силіконового ключа. Рекомендовано в наступний приїзд замінити композитні реставрації на керамічні.
Лікування виконано: Стоматолог-терапевт Лебедєва Е.И.

Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!