Ліц. МОЗ України №282662 від 26.09.2013

Пн-Нд
з 8:00 до 21:00

м.Київ, Позняки
вул.Анни Ахматової 14-А
мапа проїзду надіслати смс з адресою
(044)
383 22 88
(багатоканальний)
(097)
765 22 88
(093)
765 22 88
(050)
765 22 88

Про клініку

Персонал клініки
Наші лікарі

Сучасна київська стоматологія «Люмі-Дент» розташована на масиві Позняки.

Клініка Люмі-Дент є найбільшою приватною стоматологією на Лівому Березі Києва і входить в п'ятірку найбільших стоматологій Києва – складається з 5 лікарських кабінетів і окремого хірургічного блоку.

Колектив клініки є асоціативним членом Асоціації стоматологів України, наші співробітники регулярно проходять стажування в клініках Європи та Америки.

Персонал стоматологічної клініки «Люмі-Дент» активно адаптує останні інновації в галузі стоматології: використання дентальних мікроскопів і іншої оптики, депофореза, стоматологічного лазера, методик використання кров'яної плазми пацієнта для відновлення кісткової тканини, озону, хірургічних шаблонів для імплантації, комп'ютерної реєстрації прикусу і багатьох інших, докладніше про нові технології, які використовуються в нашій клініці, читайте тут.

Амбулаторні хірургічні втручання, такі як імплантація зубів - проходять в спеціальній операційній. Повна безболісність усіх видів лікування досягається за рахунок системи комп'ютерної анестезії.

Застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки робочої області до, під час і після лікування.

За допомогою потужного стоматологічного мікроскопа стоматологи клініки виконують складні операції, що вимагають високої точності.

У клініці «Люмі-Дент» пацієнт може пройти повний курс комп'ютерної діагностики за допомогою рентгена, томографа і радіовізіографа зі зниженою дозою опромінення.

У стоматології «Люмі-Дент» Вас чекає відмінний сервіс і доброзичливий персонал, здатний перетворити Ваш візит до стоматолога в корисне і приємне проведення часу. Приходьте до нас і самі переконаєтеся в цьому!


Сподобалась сторінка? - Розкажи друзям!